Co nás čeká v únoru?

01.02.2023 12:14

Co nás čeká v únoru?

6.2.    Sluníčka     Exkurze do VČD

Děti nahlédnou do zákulisí VČD. Nahlédnou do tajemného světa za oponou. Odchod z MŠ v 9:30 hod.

7.2. Sluníčka i Ptáčata  Individuální konzultace s rodiči

Dle daných rozpisů na dveřích u jednotlivých šaten se rodiče mohou zapsat k individuální konzultaci ohledně školní zralosti dětí.

13.2. Pohádka O Koblížkovi   pro všechny děti v MŠ

Podařilo se Koblížkovi utéci i lišce? To se dozvědí děti v divadle MŠ, které jim zahrají učitelky ze třídy Sluníček.

17.2. Motýlci   Canisterapie

Odchod z MŠ v 8:45 hod. Kontakt se psem pro mnohé z nás znamená uklidnění, vyzkoušíme si to v centru Kosatec.

21.2. Masopust na Dukle

Naše třídy se vydají na vycházku na Duklu, kde se zúčastní masopustního průvodu, zazpívají si tradiční písně a ochutnají koláčky, které pro nás Městský obvod Pce V připravil.

22.2. Sluníčka Ptáčata   Sportovní dopoledne v ZŠ Benešovka

Seznámíme se s prostředím tělocvičny  ZŠ Benešovky. Zasportujeme si. Poprosíme rodiče o batůžek s lahvičkou pití. Odchod z MŠ v 9:15 hod.

23.2. Soutěžní dopoledne    Sluníčka   Ptáčata

Pro děti budou připraveny soutěže, kde si vyzkouší finanční gramotnost. Druhé patro naší školky se změní na jednotlivá stanoviště, děti se  budou volně pohybovat po třídách, plnit úkoly a platit... Obchody připraveny. Aneb...za určité věci je třeba zaplatit.

28.2.  Karneval ve školce   pro všechny děti v MŠ

Děti čeká dopoledne plné zábavy a her. Uvítáme, když příjdete v masce:)   Rodičové ráno též? :)